6 Şub 2010

Bu Sene Rock'n Coke Yok!


Attention Please! Artık Rock'n Coke denen oluşum 2 senede bir yapılacak.. Hiç gittin mi derseniz hayır gitmedim, ama bu sene olmaması hoşuma da gitmedi niyeyse.. Gerçi çok fazla festival yapılıyor artık hani eksikliğini hissedeceğimizi de sanmam, bakalım.. Aşağıda yetkili kişiliklerin açıklaması var konuyla alakadar;

Değerli Basın Mensubu,

Coca-Cola tarafından Pozitif organizasyonu ile düzenlenen Rock’n Coke Festivali, yedi yıl önce İstanbul’u dünya festivaller atlasına yerleştirme ve uluslararası standartlarda bir festival yaratma hedefiyle yola çıktı. Bugün artık Rock’n Coke Festivali’nin bu hedeflerine ulaştığını ve müzik alanında bir marka olduğunu görmek bizi mutlu ediyor. Bundan sonra Rock’n Coke Festivali’ni ve müziğe olan desteğimizi farklılaştıracak işlere imza atma zamanı geldi. Coca-Cola Türkiye olarak başarı çizgisini daima yukarı taşıma, farklılaşma, her alanda yenilikçi ve öncü olma vizyonumuz çerçevesinde Rock’n Coke Festivali için olumlu olacak bir karar verdik.

Bu yıldan itibaren Rock’n Coke, iki yılda bir gerçekleştirilecek. Dolayısıyla önümüzdeki ilk festival dünya takvimlerindeki yerini 2011 yılında alacak.

2011 yılında gerçekleştireceğimiz Rock’n Coke, geçmiş senelere göre pek çok değişiklikle müzikseverlerin karşısında olacak. Festival ruhunu koruyarak, müzikseverlerin coşkusunu en üst seviyeye taşıma ve yenilikçi birçok uygulamayı hayata geçirme hedefiyle içinde bulunduğumuz yılı bu yeni festivalin hazırlıkları ile geçireceğiz ve ekipçe enerjimizi buna yoğunlaştıracağız.

Rock’n Coke 2011’de görüşmek dileğiyle...

Coca-Cola Türkiye

0 yorum: