22 Nis 2010

ay won ay wonSanat Notları ' nın güzel bloğuna girdim ve anketine katıldım, o da önerimi dikkate alacağını söyledi üstüne de bir kitap yolladı, oh daha ne ister bi blogger? Kazandığım ilk hediye:) Gerçi bir blog yarışmasına ya ilk ya da ikinci katılışım bu, kitap hediye ettiğini duyup da katılmamak mümkün olmazdı zaten benim için. Burdan Sinem'e tekrar teşekkür ediyorum, elimdeki kitabım biter bitmez çok merak ettiğim "Sahilde Kafka" kitabına başlayacağımı bildiriyorum efenim..

8 yorum:

Biraz Şöyle Biraz Böyle dedi ki...

sanırım azcık kıskandım :) keyifli okumalar.

SirEvo dedi ki...

Vallaha ben de kıskandım. :))
Tebrikler. :)

ceren dedi ki...

kıskanmayın yaparız bişeyler:) teşekkürler arkadaşlar.

Burcu dedi ki...

blogdan verilebilecek en güzel hediye :))

Sanat Notları dedi ki...

benimde en sevdiğim hediyedir kitap, hem almak, hem vermek, ben de dün gece Seda'dan (dışavurum)aldım bir kitap hediyesi çok mutlu oldum.
Keyifle okumanı dilerim.

ceren dedi ki...

burcu, kesinlikle katılıyorum:)

sanat notları, çok sevindim, hediye veren hediye kazanıyor demekki;)

kurtlu kitap dedi ki...

bu kitabı okuyorum şu günlerde ve kazandığın hediye bu olduğu için çok şanslısın. hem meraktan çıldırtan hem de bitmesini istemediğim bir kitap. ilk murakami deneyimim beni çarptı da diyebilirim.
okumayı geciktirip bu keyfi erteleme sakın :)

ceren dedi ki...

kurtlu kitap, resmen heyecan yaptırdın bana, bugün sabahlarsam senin yüzünden:D ya elimde sürünen bi kitap var ne zamandır bitiricem, yarım bırakmayı da vicdanım elvermiyor:( hemen başlicam bitirip.